Wczytuję dane...

K-Active Tape Elite 5 cm/5 m

Taśmy kinesio K-Active Elite

Japońska marka NITTO DENKO specjalizująca się w produkcji plastrów do kinesiotapingu opracowała wyjątkowy produkt dla wymagających klientów. Jest to seria jednocześnie mocnych i delikatnych taśm kinesio K-Active Elite. W tej serii znajdą Państwo również niespotykane dotąd kolory tejpów do tapingu tej marki.

Cechy taśm K-Active Elite

Taśmy K-Active Elite to wyrób z miękkiej, wysokogatunkowej bawełny, która jako materiał stosowany na skórze, zapewnia jej stały dostęp do powietrza. Do delikatnego materiału dodano mocny, a mimo to bezpieczny dla skóry klej utrzymujący taśmy kinesio na swoim miejscu. Producent użył tu nowej, zoptymalizowanej technologii kleju STRATAGEL®, który nie podrażnia skóry także u alergików. Dzięki temu taśm K-Active Elite mogą używać osoby przekonane o skuteczności kinesiotapingu, które jednak nie znalazły dotąd odpowiednich dla swojej wrażliwej skóry produktów. My polecamy je również tym z Państwa, którzy chcą po raz pierwszy wypróbować metodę plastrowania dynamicznego.

Zastosowanie taśm K-Active Elite

Taśmy K-Active Elite to produkt przeznaczony do walki z bólem stawów lub mięśni, spowodowanym ich kontuzją czy też nadwyrężeniem. Głównie jednak wybór tych taśm polecamy osobom prowadzącym aktywny tryb życia, które stosują tape kinesio profilaktycznie. Są to taśmy doskonale sprawdzające się w ekstremalnych warunkach, czyli przy natężonym ruchu. W takich sytuacjach można docenić ich idealnie dostosowaną do skóry elastyczność, ponieważ praktycznie nie czuć ich w użytku i absolutnie nie krępują ruchów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów