Wczytuję dane...

TEJPY SZTYWNE

Nieelastyczne plastry do tapingu

Cennym uzupełnieniem terapii fizjoterapeutycznej jest zastosowanie tapingu sztywnego.
Ofertę elastycznych taśm kinesio przedstawiamy Państwu w zakładkach zawierających tego typu produkty, np. poświęconych plastrom do tapingu K-Active PreCut lub serii taśm K-Active Gentle. Natomiast w tym miejscu chcemy zaprezentować Państwu ofertę nieelastycznych plastrów do tapingu oraz zapoznać Was z ich zastosowaniem.

Tejpy sztywne w naszej ofercie

Nieelastyczne plastry nazywane także tejpami sztywnymi, to spora grupa produktów w naszej ofercie, zdecydowanie zasługująca na Państwa uwagę. Oferowane tejpy to produkty przeznaczone do oklejania różnych partii ciała, stosowane w stłuczeniach, a także w złamaniach np. palców, nadgarstków czy nawet żeber. Produkty te są popularne zwłaszcza wśród sportowców, którzy używają tejpów profilaktycznie, do ochrony fragmentów ciała wyjątkowo narażonych na kontuzje.

Jak stosować nieelastyczne tejpy?

Tak jak elastyczne taśmy kinesio, również nieelastyczne tejpy są produktami samoprzylepnymi, łatwymi w zastosowaniu. Podstawowa ich cecha to wodoodporność, która umożliwia noszenie wykonanego z nich opatrunku przez kilka dni terapii. Po paru dniach należy wymienić taśmy na nowe, ponownie aplikując je na wybrane miejsce na ciele. Taki opatrunek wykonuje się w podobny sposób, jak tradycyjne bandażowanie. Szczegółową instrukcję, jak zastosować konkretny rodzaj tejpów, znajdą Państwo w ulotkach dołączonych do każdego z oferowanych produktów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów