Wczytuję dane...

Piłka Rehabilitacyjna Thera Band

Piłki rehabilitacyjne Thera-Band

Piłka rehabilitacyjna to bardzo praktyczny rekwizyt fizjoterapeutyczny, ale też świetny przyrząd gimnastyczny. Ma uniwersalne zastosowanie w ćwiczeniach o charakterze fizjoterapeutycznym, w treningach fitness i sportowych. Włączenie jej do ćwiczeń często zalecane jest przez specjalistów mających pod opieką osoby dorosłe i dzieci z problemami motorycznymi. My polecamy zakup takiej piłki każdemu, chociażby na własny użytek w domu.

Proponowane przez nas w tej grupie produkty to wyłącznie piłki rehabilitacyjne firmy Thera-Band, uznawanej za jednego z najlepszych producentów rekwizytów fizjoterapeutycznych. Zalety piłek gimnastycznych Thera-Band to:
• wytrzymałość na obciążenia dynamiczne aż do 450 kg,
• wysoka jakość materiału zastosowanego w piłkach tej marki,
• niska cena, dzięki której piłki Thera-Band są tanią alternatywą dla konwencjonalnych przyborów treningowych
• różne wielkości oznaczone kolorami, które ułatwiają dopasowanie rozmiaru piłki do potrzeb i wzrostu ćwiczącego.

W jakich ćwiczeniach sprawdza się piłka gimnastyczna?

Uniwersalność piłki gimnastycznej przedstawia się w różnorodności ćwiczeń, do jakich można jej użyć. Są to ćwiczenia związane ze wzmocnieniem mięśni grzbietu, ze zwiększeniem zakresu ruchomości w stawach oraz z poprawą kondycji fizycznej i koordynacji ruchów ciała. Ponadto piłkę stosuje się do ćwiczeń korygujących wady postawy oraz do ćwiczeń terapeutycznych zalecanych jako element leczenia schorzeń o podłożu neurologicznym.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów