Wczytuję dane...

Mata Gimnastyczna Thera Band

Maty gimnastyczne

Maty gimnastyczne to jeden z podstawowych rekwizytów do ćwiczeń wykonywanych w parterze lub w pozycji leżącej. Zapewniają komfort, higienę i bezpieczeństwo podczas treningów lub zajęć fizjoterapeutycznych. Z tych powodów powinny być na wyposażeniu każdego klubu fitness, sali treningowej czy też sali rehabilitacyjnej. Aby uzupełnić to wyposażenie, polecamy skorzystać z naszej oferty mat gimnastycznych.

Czemu warto używać mat gimnastycznych?

Maty gimnastyczne stosowane dla lepszego komfortu, zapewniają wygodę podczas treningów opartych na ćwiczeniach wykonywanych w parterze lub na leżąco. Miękka mata do ćwiczeń izoluje ciało od twardej podłogi, nie przepuszczając również pochodzącego od niej zimna. Jednocześnie zastosowanie takiej maty zapewnia właściwą higienę ćwiczeń. Dzięki matom osoby ćwiczące są izolowane od brudu, który naturalną kolejną rzeczy może znajdować się na niczym nie przykrytej podłodze. Jednak najważniejszą funkcją maty jest ochrona wykonującej na niej ćwiczenia osoby przed upadkiem. W tym zakresie mata działa dwukierunkowo, po pierwsze, dzięki antypoślizgowości zapobiegając takim zdarzeniom, po drugie amortyzując upadek, jeśli już do niego dojdzie.

Maty w naszej ofercie

Jako specjalistyczny sklep z artykułami fizjoterapeutycznymi polecamy sprawdzone, warte swojej ceny produkty. Spośród dostępnych na rynku mat są to maty gimnastyczne Thera-Band , dostępne w naszym sklepie w kilku rozmiarach i w dwóch oferowanych przez producenta grubościach. Maty Thera-Band mają doskonałe właściwości antystatyczne, łatwo utrzymać je w czystości i, co ważne podczas intensywnych ćwiczeń nie wchłaniają wilgoci. Mają też wyjątkową zdolność amortyzowania upadków.  

Sortuj według:
Wyświetl po produktów