Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN
Producent: NITTO DENKO Co.

K-Active Tepe Elite - klej Stratagel PLUS

K-Active Tape Gentle - klej Stratagel

https://www.kinesiologytaping.pl/index.php/76-porownanie-roznego-rodzaju-kleju-wykorzystywanego-w-tapach-k-active


K -Active Tape Elite dzięki swojej wyjątkowej jakości daje możliwość używania produktu w wielu dziedzinach medycyny i sportu, nawet dla skóry wrażliwej. Zoptymalizowana technologia kleju Stratagel jest szczególnie delikatna dla skóry, a jednocześnie zapewnia długoterminowe działanie, nawet w ekstremalnych warunkach.

- mocny klej
- bardzo łagodny dla skóry
- nie zawiera latexu
- nowa gama kolorystyczna
- szerokość 5 cm
- długość 5 m

K-Active Tape ELITE jest elastyczną, przylepną taśmą składającą się z tkaniny bawełnianej i akrylowej warstwy klejącej, która jest aktywowana przez potarcie po nałożeniu. W taśmie K-Active Tape ELITE zastosowano mało drażniący klej- zoptymalizowana technologia kleju STRATAGEL®
Ze względu na przepuszczalność powietrza i cieczy, jak też wersję wodoodporną, opatrunek można nosić przez kilka dni. Dzięki niezwykłemu wzorowi falistemu NITTO DENKO powierzchni klejącej zapewniana jest znakomita przepuszczalność powietrza, co zapobiega powstawianiu powstawaniu podrażnień skóry spowodowanym potem lub namoczeniem. Dzięki zastosowaniu rozciągliwych materiałów nie ogranicza wykonywania normalnych ruchów fizjologicznych ciała.

I