Wczytuję dane...

K-Active Tape 5 cm/5 m GENTLE


Taśmy do kinesiotapingu K-Active Gentle

Polecamy zakup jedynych w swoim rodzaju taśm K-Active Gentle, sprowadzanych dla Państwa z Japonii, która jest kolebką metody fizjoterapeutycznej, jaką jest kinesiotaping. Oferowany produkt jest odpowiednikiem klasycznych pięciometrowych taśm K-Active, z tym że przeznaczonym dla wyjątkowo wrażliwej skóry.

Kto może stosować tapy K-Active Gentle?

Tapy K-Active Gentle to absolutnie produkt dla każdego, kto chce wypróbować taping jako metodę wspomagającą leczenie kontuzji, zwyrodnień i dolegliwości bólowych mięśni, stawów bądź kręgosłupa. Od klasycznych taśm K-Active różnią się unikalną formułą kleju, który jest w stu procentach bezpieczny dla każdego typu skóry. Klej Stratagel Adhesive® opracowany został z myślą o skórze skłonnej do alergii, a także z myślą o delikatnej skórze dzieci i osób starszych. Dlatego bez najmniejszych obaw taśmy K-Active Genley można stosować niezależnie od wieku i problemów skóry.

K-Active Gentle w naszej ofercie

Delikatne plastry K-Active to produkt, który sprzedajemy w konkurencyjnej cenie i z korzystnym rabatem na minimum 6 zamawianych sztuk. Wystarczy, że zaznaczą Państwo preferowaną ilość w koszyku, a rabat naliczy się automatycznie. Zamówiony produkt wyślemy nie później niż w następnym dniu roboczym. Kwotę widniejącą w zamówieniu mogą Państwo uiścić w wygodny dla siebie sposób, wybierając opcję przedpłaty lub przesyłki za pobraniem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów