Wczytuję dane...

K-Active Tape 5 cm/5 m

Taśmy K-Active pięciometrowe

Jednym z proponowanych przez nas produktów są pięciometrowe taśmy K-Active marki NITTO DENKO. Jest to oryginalny japoński produkt do kinesiotapingu, stosowany w leczeniu bólów stawowo-mięśniowych, bólów kręgosłupa, obrzęków oraz fizycznych urazów. Taśmy te są nieinwazyjnym produktem leczniczym, noszonym przez kilka kolejnych dni po oklejeniu obolałego, kontuzjowanego lub zranionego miejsca na ciele. Są produktem wodoodpornym, co umożliwia ich niezdejmowanie w kilkudniowym okresie terapii, po którym należy wymienić je na nowe.

Zalety taśm K-Active

Oprócz wspomnianej wyżej wodoodporności, inne cechy taśm K-Active to dostosowana do skóry rozciągliwość oraz doskonała przepuszczalność powietrza. Pierwsza cecha decyduje o wygodzie noszenia naszych taśm kinesio, które w żaden sposób nie przeszkadzają w ruchu i są mało odczuwalne na skórze. Z kolei dzięki drugiej właściwości skóra oklejona tymi taśmami ma stały dostęp do powietrza, dlatego się nie odparza. Dodatkowo taśmy K-Active nie są nasączone lekami, a także nie zawierają lateksu, dlatego nie mają prawa uczulać skóry.

Jak używać taśm do tapingu?

Oferowanych w tym miejscu pięciometrowych taśm można używać do tapingu miejsc rozległego bólu, np. wzdłuż całego kręgosłupa. Można też je pociąć na mniejsze kawałki i użyć jako plastrów do oklejenia chociażby odcinka szyjnego lub innych fragmentów ciała. W naszej ofercie taśmy o tej długości dostępne są w kilku kolorach. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup minimum 6 sztuk produktu, otrzymają Państwo atrakcyjny rabat.

 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów