Wczytuję dane...

K-Active Tape Sport 5 cm/5 m

Taśmy kinesiotaping dla sportowców

Kinesiology Taping /Kinesiotaping jest nie tylko sposobem na leczenie urazów, ale także im zapobiega. Dlatego też stał się szczególnie popularny wśród osób, które zawodowo lub amatorsko uprawiają sport. Oklejone taśmami kinesio partie ciała lepiej reagują na wzmożony wysiłek i znoszą spowodowane nim obciążenie.

Wygoda w stosowaniu K-Active Sport

Taśmy K-Active Sport to produkt opracowany specjalnie dla sportowców, uwzględniający większy komfort stosowania. Ponieważ w żaden sposób nie powinny być odczuwalne, a tym bardziej nie ograniczają ruchów podczas aktywności fizycznej, są taśmami o idealnie dopasowanej do skóry elastyczności. Jednocześnie zastosowany w nich został mocniejszy niż w standardowych taśmach K-Active klej. Dzięki temu tejpy dedykowane sportowcom znakomicie trzymają się na skórze nawet podczas intensywnego ruchu. Poza tym są to produkty odporne na wilgoć – nie tylko na wodę, ale i na pot wzmożony podczas wysiłku. Przez to, że są wodoodporne, znakomicie przylegają do skóry nawet przez kilka dni po nałożeniu. Co jeszcze warto wiedzieć o oferowanych taśmach K-Active Sport? Mianowicie to, że jest to wyrób wykonany z miękkiej, oddychającej bawełny, dlatego też oklejona nim skóra nie jest narażona na odparzenia.

Zamów i odbierz jeszcze dziś

Taśmy K-Active Sport to produkt, który regularnie mamy w swojej ofercie. Jeśli są to tejpy, które odpowiadają Państwa potrzebom, zachęcamy do ich zakupu w naszym sklepie. Po złożeniu zamówienia na naszej stronie, otrzymają je Państwo nawet tego samego dnia roboczego. Warunkiem jest dokonanie zamówienia przed godziną 14.00. Zamawiając jednocześnie większą ilość oferowanych taśm, zakupią je Państwo w jeszcze lepszej cenie niż jednostkowa cena produktu.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.