Wczytuję dane...

Taśma Thera Band 2,5 m

Taśmy do ćwiczeń fizjoterapeutycznych – 2,5 metra

Jeśli wymagają Państwo rehabilitacji lub chcą poprawić swoją sprawność fizyczną nie wychodząc z domu, polecamy zakup oryginalnych taśm do ćwiczeń fizjoterapeutycznych Thera-Band. Są to taśmy rehabilitacyjne, których wysoką skuteczność potwierdzają ogólnoświatowe badania porównujące tego typu produkty. Jednym z oferowanych przez nas rodzajów taśm tej marki są taśmy o długości 2,5 metra. Jest to optymalna długość, która umożliwia przeprowadzenie różnego rodzaju ćwiczeń przez dorosłego człowieka.

Na co pomagają ćwiczenia z taśmą?

Systematycznymi ćwiczeniami z użyciem 2,5-metrowej taśmy rehabilitacyjnej można wzmocnić mięśnie, rozciągnąć je i wspomóc ich koordynację. W zależności od doboru zestawu ćwiczeń, mogą to być mięśnie rąk, ramion, nóg, pleców lub pośladków. Taśmy te mają wszechstronne zastosowanie. Polecamy je osobom, które ćwiczą jogę, pilates lub wykonują ćwiczenia siłowe. Równocześnie jest to rekwizyt, który doskonale sprawdza się w ćwiczeniach rehabilitacyjnych zalecanych przez ortopedów. Z uwagi na zróżnicowany poziom oporu oferowanych taśm, można dobrać najlepszy produkt do indywidualnej siły mięśni lub potrzeb treningu.

Zdecydowanie polecamy zakup 2,5-metrowych taśm jako uniwersalnych, tanich rekwizytów fizjoterapeutycznych, a także zachęcamy do sprawdzenia podobnych produktów w naszej ofercie, np. mniejszych, 1,5-metrowych taśm do ćwiczeń stosowanych m.in. do rehabilitacji dzieci.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów