Wczytuję dane...

K-Active Tape PreCut

Plastry do tapingu K-Active Tape PreCut

W tym miejscu chcemy zainteresować Państwa ofertą plastrów do tapingu K-Active Tape PreCut. Są to plastry o sprecyzowanym działaniu, dedykowane poszczególnym partiom ciała. Jednocześnie są to produkty jednej, sprawdzonej marki, która gwarantuje wysoką jakość swoich tapów kinesio.

Jakie plastry w serii K-Active Tape PreCut?

Wśród plastrów K-Active Tape PreCut znajdą Państwo produkty stosowane w celu złagodzenia bólu spowodowanego urazem, nadwyrężeniem bądź stanem zapalnym barków, nadgarstków, bioder, łokci i mięśnia trójgłowego łydki. W tej serii oddzielnie produkowany jest również plaster do oklejenia mięśni pasma kulszowo-goleniowego. Kolejny produkt sygnowany znakiem K-Active Tape PreCut to tejp rehabilitacyjny na naderwane mięśnie, stosowany w samodzielnym leczeniu lub jako wsparcie dla ćwiczeń fizjoterapeutycznych. Dwa ostatnie plastry z tej serii, które chcemy Państwu zaproponować, to tejp kinesio przeznaczony do korekcji wad postawy oraz tejp limfatyczny, używany na obrzęki i stłuczenia.

Jak stosować plastry K-Active Tape PreCut?

Aby być pewnym właściwego działania plastrów K-Active Tape PreCut, należy stosować je zgodnie z przeznaczeniem, o którym informuje producent. Ponieważ są to produkty do samodzielnej aplikacji, w każdym z ich opakowań znajduje się ulotka z opisem, w jaki sposób powinno się nimi okleić wybrane miejsce na ciele. Dodajmy tylko, że dzięki jasnej instrukcji, plastry K-Active są proste w zastosowaniu nawet przez osoby, które po raz pierwszy zdecydowały się na wypróbowanie tape kinesio.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.