Wczytuję dane...

LEŻANKI

Leżanki

Jako tańszą alternatywę stołów do masażu, jak również jako wyposażenie gabinetów kosmetycznych i gabinetów lekarskich, proponujemy Państwu różne wersje leżanek. Oferowane leżanki w podobnym stopniu co stacjonarne czy też mobilne stoły do masażu, zapewniają wygodę swoim użytkownikom. Są jednocześnie tak samo trwałe i estetycznie wykonane, a zapewnia te cechy dobry, sprawdzony producent. 

Jakie leżanki w naszej ofercie?

Wszystkie leżanki w naszej ofercie są produktami sygnowanymi znakiem marki HABYS - firmy z 21-letnim doświadczeniem w produkcji sprzętu rehabilitacyjnego, głównie różnorodnych stołów do masażu. Firma z tak długoletnią praktyką doskonale zna potrzeby użytkowników swoich produktów i zapewnia wysoką jakość również oferowanych leżanek. Są to leżanki o stabilnej, drewnianej konstrukcji, z przyjemnym w dotyku, wysokogatunkowym obiciem blatu. Nasi klienci mają do wyboru różne opcje kolorów obicia, a także dwie możliwe wersje kolorystyczne stelaża w wybranym modelu leżanki. Stelaże produkowane są z wyselekcjonowanego drewna bukowego w naturalnym, jasnym kolorze lub w zdecydowanie ciemniejszym, barwionym odcieniu.

Nasza oferta to leżanki z dwu lub trzysegmentowym blatem. Segmenty blatu to elementy regulowane pod różnym kątem nachylenia, umożliwiające przyjęcie wygodnej pozycji podczas zabiegów kosmetycznych, badań lub masaży. Dodatkowo komfort zapewnia użytkownikom specjalna kompozycja miękkich pianek zastosowanych w oferowanych leżankach pod ich obiciem.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.