Wczytuję dane...

STACJONARNE STOŁY DO MASAŻU

Stacjonarne stoły do masażu

Duża wytrzymałość na obciążenie, stabilna konstrukcja, estetyka i szeroka gama kolorystyczna to cechy, które docenią Państwo w oferowanych przez nas stacjonarnych stołach do masażu. W tej grupie produktowej proponujemy różne wersje wysokiej jakości stołów JSR i EVERO. 

Stoły dla wymagających klientów

Bez względu na to, czy przy wyborze stacjonarnego stołu do masażu będą się Państwo kierować ceną czy też funkcjonalnością produktu, jesteśmy pewni, że znajdą Państwo w naszej ofercie odpowiedni dla siebie model stołu. Mamy na sprzedaż różne wersje stacjonarnych stołów, które oprócz gabinetów masażu znajdują zastosowanie w miejscach takich jak: gabinety rehabilitacyjne, przychodnie terapii manualnej oraz placówki medyczne. Oferujemy m.in. stoły z płaskim i składanym w jednym lub kilku miejscach blatem, stoły z różnej wielkości leżem oraz opcjonalnie regulowaną wysokością. Kilka modeli naszych stacjonarnych stołów to elektryczne, ewentualnie hydrauliczne urządzenia uruchamiane za pomocą obsługiwanych ręcznie lub nożnie pilotów. Do większości oferowanych modeli można dokupić dodatkowe elementy wyposażenia, dopasowując funkcjonalność stołu do własnych potrzeb.  

Jak zamówić stół z naszej oferty?

Ponieważ stacjonarne stoły do masażu to produkty wielkogabarytowe, niestety nie obowiązują ich ustalone w regulaminie sklepu, standardowe warunki wysyłki. Licząc na Państwa zrozumienie, prosimy o wcześniejszy kontakt w sprawie kosztów przesłania zamówionego stołu pod wskazany adres. Każde potwierdzone zamówienie w przypadku tego typu produktów realizujemy nie później niż w ciągu 14 dni roboczych.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.