Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN

JILL MILLER
AUTOTERAPIA MIĘŚNIOWO-POWIĘZIOWA

JAK POZBYĆ SIĘ BÓLU, POPRAWIĆ MOBILNOŚĆ I BYĆ SZCZĘŚLIWYM WE WŁASNYM CIELE

Oprawa miękka

Liczba stron:  434

ISBN: 978-83-7579-593-6

Autoterapia mięśniowo-powięziowa przedstawia  narzędzia, za pomocą których znacząco poprawisz komfort  swojego życia, poświęcając na to mniej niż pięć minut dziennie. Ludzkie ciało to w pełni wyposażony, samouzdrawiający się organizm, a ta książka przeprowadzi cię przez łatwe do wykonania techniki automasażu, dzięki którym zwalczysz ból i poprawisz swoje wyniki  sportowe bez względu na rodzaj uprawianej aktywności.
Nauczysz się, jak podnieść jakość życia bez względu na to, jak wyglądasz, ile ważysz i jaką masz kondycję. Znajdziesz tu między innymi:

  • inspirujące historie osób, które zmieniły swoje życie dzięki metodzie roll model,
  • przystępne wyjaśnienia sposobów i mechanizmów działania tego systemu, napisane w oparciu o stan dzisiejszej wiedzy na temat budowy ludzkiego ciała oraz fizjologiczne efekty rolowania,
  • szczegółowe opisy technik rolowania pobudzających sprężystość ciała, dzięki którym zyskasz więcej energii, zmniejszysz poziom stresu i poprawisz wyniki w sporcie.


Lektura tej książki to najprostszy i najszybszy sposób na życie bez bólu i osiągnięcie pełni swoich fizycznych możliwości.

Przedmowa: Kelly Starrett, autor Bądź sprawny jak lampart