Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.3 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

Certyfikowana piłeczka podwójna do samodzielnego masażu punktowego wybranych partii ciała (Lacross DUOball Qmed)

Ból kręgosłupa, sztywność mięśni czy dyskomfort związany z ich przeforsowaniem, to tylko niektóre dolegliwości, z którymi zmagamy się każdego dnia. Mogą one znacznie utrudnić normalne funkcjonowanie i uniemożliwić wykonywanie codziennych obowiązków. Jednym ze skutecznych sposobów łagodzenia tych przypadłości jest odpowiedni masaż. Kluczem do sukcesu jest jednak jego umiejętne wykonanie. Trudność może sprawiać również dotarcie do trudno dostępnych miejsc i samodzielne wymasowanie chociażby pleców. Z pomocą przychodzą wtedy specjalne akcesoria, dzięki którym czynność ta jest łatwa i niezwykle precyzyjna.

Różne jest podłoże bólu. Może być wynikiem nadmiernego wysiłku i intensywnego treningu, ale też braku ruchu i siedzącego trybu życia. Wiele osób zmaga się ze zwyrodnieniami kręgosłupa czy dyskopatią. W każdym przypadku ulgę może przynieść odpowiednia stymulacja bolesnej partii ciała. Coraz częściej wykorzystywane są do tego różnego rodzaju rollery, piłki czy duoball'e. W przypadku masażu pleców ważne jest dobre rozluźnienie mięśni przykręgosłupowych bez uszkodzenia i nadwerężenia samych kręgów. Najlepszym rozwiązaniem są wtedy podwójne piłeczki ze specjalnym przewężeniem, które idealnie dopasowują się do kształtu kręgosłupa.

Lacrosse Duoball Qmed to świetne narzędzie do automasażu, pozwalające na precyzyjny ruch i głęboką stymulację. Umiejętne wykorzystanie łagodzi napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność ścięgien, ale też działa relaksująco. Dzięki temu dobrze łagodzi dolegliwości bólowe oraz pozwala na szybszą regenerację, jak również zapobiega kontuzji. Małe gabaryty umożliwiają dotarcie niemal do każdej części ciała, a opływowy kształt idealnie wpasowuje się do miejsc o dużej krzywiźnie. Świetnie sprawdzi się w przypadku masażu szyi, pleców ud czy łydek. Podwójna piłeczka jest poręczna i łatwo się nią manewruje. Jej transport nie stanowi problemu, dlatego można ją stosować w dowolnym miejscu. Wykonana została z pianki o podwyższonej twardości, w związku z tym jest trwała, a przy tym łatwa w czyszczeniu. Masażer Lacrosse Duoball Qmed to skuteczna broń w walce z bólem, jednocześnie sprawdzony gadżet do relaksacji. Można go stosować indywidualnie w domu, ale coraz częściej wykorzystywana jest w zajęciach rehabilitacyjnych. Czyni to z niej niezwykle uniwersalny sprzęt o szerokim spektrum działania.

Zastosowanie:

niwelowanie bólu wywołanego intensywnym treningiem (rozbijanie punktów spustowych)
relaksacja stanów napięciowych
masaż mięśni przykręgosłupowych
zwiększenie elastyczności włókien mięśniowych i ścięgien
redukcja sztywności tętnic i poprawa funkcji śródbłonka naczyniowego
zwiększenie koncentracji u dzieci z ADHD

Parametry masażera Lacrosse Duoball Qmed:

Wymiary: 12 x 6 cm
Materiał: 100% silikon