Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.3 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN

K-Active ® ELEKTROLYT CREAME 100 ml

 

K-Active ELEKTROLYT CREAME służy do wspomagania leczenia ran, odpowiedni do następujących urazów:

 

- wspomaga gojenie się ran

- redukuje opuchliznę

- uśmierza ból

- minimalizuje blizny

- zapobiega infekcjom

- nie zawiera środków uznanych jako dopingowe

 

Obszary aplikacji:

Urazy skóry (np. skaleczenia, otarcia, zranienia, kontuzje) również w okolicy ust i na błonach śluzowych, przy oparzeniach pierwszego i drugiego stopnia (również przy oparzeniach słonecznych) urazy tępe (np. stłuczenia, nadwerężenia) i blizny. K-Active ELEKTROLYT CREAM jest również odpowiednia dla dzieci i wrażliwej, suchej, popękanej i dojrzałej skóry.

 

Charakterystyka:
Przyspiesza gojenie zasinień i obrzęków, zmniejsza opuchliznę i tym samym łagodzi ból. Wspomaga tworzenie nowej tkanki, poprawia gojenie po operacji lub urazie (rany, oparzenia, oparzenia słoneczne) i zmniejsza blizny.

 

Aplikacja:

Przed i po aplikacji na ranę umyć ręce i jeśli niezbędne, na przykład, ostrożnie przemyć K-Active ® FIRST AID SPRAY. Stosować K-Active ELEKTROLYT CREAME około 2 cm poza krawędzią rany . Przez pierwsze trzy dni po urazie stosować kilka razy dziennie, później stosować według potrzeby.

K-Active ELEKTROLYT CREAME może również być stosowany w połączeniu z konwencjonalnym bandażem. Poprzez przykrycie zranionej skóry bandażem rana jest dodatkowa zabezpieczony przed czynnikami zewnętrznymi, które mogą niekorzystnie wpływać na leczenie. K-Active ELEKTROLYT CREAME jest odpowiedni do

jonoforezy. Należy go aplikować pod anodą.

 

Okres zastosowania:

Stosowanie zależy od typu i intensywności urazu.

 

Przeciwwskazania i działania uboczne:

Przeciwwskazania i działania uboczne nie są znane. Osoby z wykrytą alergią lub podejrzeniem reakcji alergicznej na którykolwiek ze składników nie powinny używać produktu.

 

Środki ostrożności:

Tylko do użytku zewnętrznego. Chronić przed przemrożeniem i wysoką temperaturą. Zakręć tubę po użyciu. Upewnij się, że opakowanie jest nieuszkodzone.

 

Okres użytkowania: zużyć w ciągu 6 miesięcy po otwarciu tuby

Wielkość opakowania: tuba 100 ml

 

Składniki: (INCI): Trace Element Solution (Aqua purificata, Zinc, Iron), Octyldodecanol, Hydrogenated Palm Glycerides, PEG -200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Celyl Alcohol, Methylparaben (and) Sorbic Acid (and) Dehydroacetic Acid (and) Propylparaben