Wczytuję dane...
Model: Numer ISBN: 978-83-62526-11-6
Waga produktu: 2.100 kg
Koszt wysyłki od: 11.00 PLN
Producent: DB Publishing

 

Diagnoza Różnicowa Dla Fizjoterapeutów

Autorzy:

Catherine Cavallaro Goodman, MBA, PT, CBP

John Heick, PT, PhD, DPT

Rolando T. Lazaro, PT, PhD, DPT, MS

Niniejsza pozycja książkowa pokaże Ci jak dokonać badania przesiewowego w przypadku chorób układowych i innych stanów patologicznych, które mogą podszywać się pod zaburzenia nerwowo-mięśniowe i mięśniowo-szkieletowe. Publikacja zawiera zarówno czerwone (objawy alarmowe), jak i żółte flagi (objawy ostrzegawcze), dzięki którym będziesz w stanie rozpoznać nieprawidłowości z zakresu schorzeń spoza standardowej praktyki fizjoterapeutycznej.

NAJWAŻNIEJSZE DLA CZYTELNIKA CECHY KSIĄŻKI

  • WYJĄTKOWOŚĆ POZYCJI! Pięciostopniowy model badania przesiewowego obejmujący naukową, obiektywną, wyważoną i metodologiczną analizę informacji zebranych z wywiadu chorobowego, ocenę czynników ryzyka, obrazu klinicznego, objawów współistniejących i wreszcie zawierający analityczne podsumowanie.
  • WYJĄTKOWOŚĆ POZYCJI! Opisy przypadków, zaprezentowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie kliniczne o zasięgu światowym, które pozwolą Ci wdrożyć właściwe postępowanie różnicujące oraz podjąć potencjalną decyzję o kontynuacji leczenia lub o skierowaniu chorego na konsultację lekarską.

POZYCJA ZAWIERA:

  • Ocenę stanu pacjenta w odniesieniu do rekomendacji i standardów APTA
  • NOWE treści dotyczące zdrowia kobiet, które poszerzają dotychczasową wiedzę i podnoszą rangę tej problematyki.
  • Analityczne podsumowania z krótkim opisem, zawierające tabele, rubryki, pytania diagnostyczne, krytyczną ocenę obrazu klinicznego i przykłady kazuistyczne.
  • Konkretne narzędzia badania przesiewowego i „checklisty” przydatne klinicznie.